Ön Bilgilendirme Formu

1- Satıcının Unvanı: Mikrotem Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. (kısaca "MİKROTEM" olarak anılacaktır)

Merkez Adresi: Akdeniz Mah. 1315 Sok. No:1/20 Carfi İşm. 35210 Konak İzmir Türkiye


Telefon: 0 232 445 05 37

2- Satışı yapılacak Ürünün özellikleri, fiyatı ve diğer bilgiler şu şekildedir:

 

Urun Adi

Adet

Satış Bedeli
(KDV dahil toplam)

...................................................................................................................................................

1

00.0 TL

 

Teslimat Şirketi - Türü:........................................................................
Teslimat Adresi: ..................................................................................
Fatura Adresi: .....................................................................................

ALICI Tarafından Karşılanacak Diğer Masraflar:

 

ÖDEME ARAÇLARI:
Ödemeler http://www.mikrotem.com.tr sitesinde sipariş ödeme sayısında belirtilen ödeme araçları ile yapılabilmektedir.

 

GÖNDERİM KISITLAMALARI:
Yurt dışı gönderimi yoktur. Yurt içinde anlaşmalı kargo firmalarının teslimat bölgelerine, yine kargo firmalarının ulaştırma koşullarına göre gönderilir. Mobil alan veya kargo firmalarının teslimat dışı alanlarda ALICI en yakın şubeden teslim alır.

 

Teslimat, MİKROTEM tarafından kargo aracılığı ile yukarıda belirtilen teslimat adresine sipariş onaylandıktan sonra 10 iş günü içinde yapılacaktır. Resmî tatiller ve dini-milli-bayram günleri bu süreden sayılmaz. Teslimat sırasında Müşteri ürünü muayene ettikten sonra teslim tutanağını imzalayacaktır. Müşteri veya Müşteri adına hareket eden kişi bu teslim tutanağını imzalamakla, ürünü tam, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığını beyan etmiş olacaktır. Kargo/nakliye ücreti alınmamaktadır. Fiyat dahil işbu vaatlerin geçerliliği sipariş tarihinden itibaren 30 gündür.

 

3- Cayma Hakkı: ALICI, aşağıdaki istisnalar hariç olmak üzere sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi(ler)/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya teyidi alınmak suretiyle faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya iade gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tam ve eksiksiz olarak SATICI’ya ulaşmasını takip eden 14 (on dört) gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. Yurtdışı gönderilerinin iade edilmesi durumunda oluşan gümrük borçlandırmaları alıcı tarafından ödenecektir. ALICI, cayma hakkını kullandığı yönünde bildirim gerçekleştirdiği tarihi takip eden 10 (on) gün içinde ürünü SATICI’ya iade etmelidir.

ALICI isteğine veya kişisel ihtiyaçlarına istinaden özel hazırlanmış veya ürünün standart niteliklerinde değişiklik yapılmış ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçebilecek ürünler ve tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının bozulmamış, ürünün kullanılmamış ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olması şartına bağlıdır.

ALICI, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği cayma hakkına ilişkin bilgilendirmenin gereği gibi yapıldığını kabul eder.

 

4- Yukarıda verilen bilgiler tanıtma veya reklam amaçlı değildir. Ticari amaçla, ürün satışına yönelik verilmişlerdir. Ödeme bilgileriniz ve satış işlemine onay vermeniz halinde siparişiniz işleme konacaktır.

 

5- "Müşteri", http://www.mikrotem.com.tr/ internet sitesinde satışı yapılan ürüne ait 3. maddede belirtilen temel özellikleri, tüm vergiler dâhil satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda bu hususlara ilişkin gerekli teyidi verdiğini beyan ve kabul eder.