Misyonumuz


Sizlerin inanç ve güveniyle bugünleri yaşıyoruz ..,

Türkiye’nin ilk Network Firması olma özelliğini taşıyan Mikrotem Kozmetik ve Doğal Temizlik Ürünleri Ltd. Şti. Firmamızı kurduk.

4 Mart 2004 sabahında merhaba diyerek başladığımız bu zorlu yolculuğun 14. Yılını kutlamaktayız.

Son dönemlerde toplumumuz üretici değil tüketici bir toplum haline gelmişti ve buna dur demek gerekiyordu. Kaliteli ürün üretmek, insanlara is imkânı sunmaktı amacımız. Her Türk vatandaşının düşündüğü ama cesaret edipte hayata geçiremediği o güzel düşünceyi gerçekleştirdik.

Bugün geçmişte kalan yaşanmışları düşündükçe geleceğe daha da umutla bakabiliyorum.

Çünkü bugün on binlerce insana is imkânı sağlamış olmanın, ülkemize Dünya Standartlarının üzerinde kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmanın gururunu yasıyoruz. Bu yolculuk basit bir yolculuk olmadı. Engeller vardı, engelleyenler oldu, inanmayanlar çoktu. Ama her umudumu kaybetmeye başladığımda çok değerli esim Sayın Hatice Nalbantçılar, çocuklarım ve benimle beraber olan sizler hep bana ve ürünlerimize güvendiniz. İşte bu inanç ve güven bizleri bu günlere getirdi.

Kaliteden asla ödün vermedik, vermeyeceğiz de…

Çünkü biz, atalarımızdan doğru olmayı, dürüst ve ahlaklı ticaret yapmayı, “Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmemeyi” öğrendik.

Çünkü biz, Hz. Mevla’nın söylediği gibi “Sen doğru dur eğri belasını bulur” dedik.

Çünkü biz, “Kaliteli ürün üretmenin onurunu, alanında ilk olmanın gururunu ve ülkesine hizmet etmenin mutluluğunu yasıyoruz”

Çünkü biz, “Gerçeklerin hayal olmadığını fakat hayallerin gerçek olabileceğini” biliyoruz.

Simdi sizleri de bu güzel yolcukta yanımızda, ailemizde olmaya davet ediyoruz…